Гола Гречка – це крамниця продуктів харчування без паковання та багаторазових засобів, яка популяризовуєє та реалізовує товари, що полегшують шлях до Zero Waste – поміркованого і безвідходного способу життя.

При виборі асортименту надаємо перевагу товарам без упаковки або в тарі, яка підлягає переробці. Тому нерідко доводиться самостійно запаковувати мило чи фасувати зубний порошок, щоб не турбувати совість клієнтів/ок зайвим пакуванням.

Пріоритетом є товари українського походження, а ще краще львівських виробників. Хоча, дещо таки доводиться замовляти з-за кордону.

Намагаємося уникати пересилки замовлень, якщо пункт призначення Львів. Тому рекомендуємо клієнтам/кам забирати замовлення самостійно або користуватися послугами наших велокур’єрок.

Під час відправки по Україні використовуємо повторно коробочки, які ви нам віддаєте. Дякуємо! Заклеюємо їх паперовим скотчем, а всередині ставимо паперовий ущільнювач.

Участь у ярмарках і фестивалях

Побачити товари вживу і поспілкуватися з нами можна на різноманітних подіях, в яких радо беремо участь. Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках в соцмережах і до зустрічі на найближчому заході!

Перевикористання коробочок для відправки

Приймаємо маленькі коробочки та пакувальний папір з-під посилок чи товарів, у які запакуємо замовлення для відправки. Адже, Reuse – один з принципів філософії Zero Waste! Крім того це здешевить саму доставку.

Принести їх можна в крамницю у Львові (вул. Каліча Гора, 6).

Якщо це можливо, розбирайте коробочки, щоб займали менше місця.